Jakość

IMS Polska jest wyspecjalizowanym dostawcą stali inżynieryjnych – węglowych i stopowych oraz nierdzewnych i narzędziowych. Oferujemy ponadto wyroby płaskie ze stali trudnościeralnych oraz wyroby długie ze stali czarnych. Sto procent udziałów w spółce należy do niemieckiej firmy Stappert Spezial-Stahl Handel. Swoją działalność w Polsce firma rozpoczęła w grudniu 1996 roku z kapitałem założycielskim 5,625.000 zł. Obecnie należy do ścisłego grona największych dystrybutorów wyrobów hutniczych ze stali inżynieryjnych w kraju, będąc jednocześnie liderem na rynku w sprzedaży produktów długich.

Oferta handlowa firmy obejmuje ponad 3000 pozycji magazynowych oferowanych z trzech składów w Polsce: w Gliwicach, Bydgoszczy i Warszawie oraz z ok. 28 magazynów firm siostrzanych w Europie (bezpośrednie łącza komputerowe i szybki transport), co daje prymat w branży pod względem szerokości oferty. Trzonem oferty magazynowej są produkty długie: pręty o różnych przekrojach i kształtach, rury bezszwowe i ze szwem, uzupełnienie stanowią blachy i armatura.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów firma oferuje także możliwość cięcia materiałów na wymiary ścisłe oraz dostarcza towar własnym transportem.