TWÓJ PARTNER PEŁEN STALOWEJ MOCY

International Metal Service : Wydajność siłą wynikającą z tradycji

Nasz asortyment produktów znacznie powiększył się w ciągu dziesięcioleci i jest obecnie niezwykle zróżnicowany. Jako część jednej z największych niezależnych firm stalowych w Europie, IMS Polska oferuje Państwu najlepszą jakość, najlepsze ceny, najlepszą dostępność i solidny serwis. Przekonajcie się Państwo, co oznacza prawdziwa siła stali.

Wszystkie popularne średnice, wymiary i długości otrzymują Państwo bezpośrednio z naszych magazynów w Polsce. Dzięki dwóm lokalizacjom magazynowym i serwisowym, zrealizujemy Państwa zamówienia szybko i niezawodnie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o magazynowanie, badanie materiału, specjalne pakowanie czy ekspresową dostawę: Nasz kompleksowy serwis dla wielu elementów stalowych oferuje Państwu liczne korzyści. W International Metal Sevice zostaniecie Państwo bardzo dobrze obsłużeni.

pozycji materiałowych
sprzedaż tonazowa roczna 
pracownicy w grupie IMS
powierzchni magazynowych
[m2 ]

Cały magazyn pełen stalowej mocy

Czy potrzebujesz stali wyjątkowo szybko? A może potrzebujesz dużych ilości? Mając na stanie ponad 5 000 artykułów stalowych, jesteśmy w stanie zawsze szybko i łatwo odpowiedzieć nawet na najbardziej kompleksowe zapytania oraz szybko zrealizować jego dostawę.

Stal nierdzewną, stal jasną, stal jakościową, stal konstrukcyjną posiadamy w naszych magazynach w Polsce o łącznej powierzchni 6 000 metrów kwadratowych, zatem mamy mnóstwo miejsca na nasz szeroki asortyment. Z pewnością znajdą Państwo potrzebny artykuł stalowy. Nasz wykwalifikowany zespół pracowników w Polsce oraz wielu miejscach na świecie jest idealnie przygotowany do natychmiastowej realizacji każdego Twojego zamówienia. Niezależnie od tego, czego w danej chwili potrzebujesz : robimy wszystko, abyś mógł doświadczyć stalowej mocy IMS Polska.

Grupa pełna stalowej siły

Oprócz Polski, IMS jest również dostępny w Austrii, Belgii, Czechach, Estonii, Francji, Hiszpanii, Holandii, na Łotwie, Litwie, w Niemczech, Portugalii, Słowacji, Turcji, we Włoszech i na Węgrzech.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dwóch lokalizacjach w Polsce: Gliwice i Bydgoszcz.  Nasze artykuły stalowe są dostarczane do Klienta tak szybko, jak to możliwe.

Cały magazyn pełen stalowych mocy

Czy potrzebujesz stali wyjątkowo szybko? A może potrzebujesz dużych ilości? Mając na stanie ponad 40.000 artykułów stalowych i metalowych, jesteśmy w stanie zawsze szybko i łatwo odpowiedzieć nawet na najbardziej kompleksowe zapytania.

Stal nierdzewna, stal jasna, stal jakościowa, stal konstrukcyjna i rury posiadamy w naszych magazynach w Polsce o łącznej powierzchni 6000 metrów kwadratowych, zatem mamy mnóstwo miejsca na nasz szeroki asortyment. Z pewnością znajdziesz u nas potrzebny artykuł stalowy. Z ponad 30 wykwalifikowanymi pracownikami w Polsce jesteśmy idealnie przygotowani do natychmiastowej realizacji Państwa zamówienia. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz: Robimy wszystko, abyś mógł doświadczyć stalowej potęgi IMS Polska.

Twój niezawodny partner

Od małych ilości po zamówienia hurtowe: Twoje zamówienie jest u nas w najlepszych rękach. Pracujemy szybko i niezawodnie i dbamy o to, aby wszystko było we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Nawet jeśli Twoje zlecenie jest bardziej obszerne lub skomplikowane niż zwykle, z przyjemnością podejmiemy się wyzwania. Utrzymujemy uczciwe relacje z naszymi klientami. Udzielimy Ci rzetelnej odpowiedzi na pytanie, co jest możliwe do wykonania. A kiedy mówimy, że coś zrobimy, to dotrzymujemy słowa. Bez względu na wszystko, zajmiemy się Twoim zgłoszeniem i zawsze znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie. IMS Polska jesteśmy tu dla Ciebie.

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Przewiń na górę