Stal chromowana na tłoczyska

Pręty chromowane na tłoczyska mają najściślejsze tolerancje, najwyższą odporność na zużycie i niskie wartości chropowatości. Idealne warunki dla typowego współdziałania z siłownikami.

Cylindry hydrauliczne z twardo chromowanymi tłoczyskami są wykorzystywane do najróżniejszych celów: od mikrohydraulicznych pokryw bagażników w samochodach po widoczne stalowe giganty zdolne do poruszania całych łopat koparek lub ramion dźwigów.

20MnV6 jest powszechnie stosowanym materiałem. Do specjalnych zastosowań zalecamy odpowiednie modyfikacje. Powiedz nam o swoim celu technicznym i zapytaj o nasze indywidualnie zaprojektowane tłoczyska chromowane na twardo.

Wybór towarów

ProfilGatunekMateriałNorma
OkrągłeGatunek 20MnV61.5217
OkrągłeGatunek 20MnV61.5217

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę