Szybka dostawa

Stalowa moc dociera do Ciebie w najszybszy możliwy sposób

Jeśli idealna byłaby dla Ciebie dostawa stali w dniu jutrzejszym, to dzięki naszej ekspresowej dostawie zapewniamy szybkie uzupełnienie zapasów dzięki któremu unikniesz przestojów maszyn i urządzeń.

Czasami po prostu musi być szybko. Gdy tak jest, zrobimy dla Ciebie wszystko, co w naszej mocy, abyś nie musiał przestawiać i przeprogramowywać swojej maszyny na inne zlecenia. Kiedy to naprawdę ma znaczenie, możesz polegać na naszej doskonałej logistyce. Czekamy na wiadomość od Ciebie.

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00

Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę