Obróbka

Przetworzymy Twój materiał zgodnie z życzeniem

Szlifowane, piłowane czy centrowane? Dostarczane przez nas materiały umowłiwiają natychmiastowe rozpoczęcie obróbki. 

Konfekcjonowanie / materiału to oszczędność czasu i mocy przerobowych Twojej firmy. Poniżej prezentujemy szerokie możliwości obróbki oferowanej przez IMS. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Cięcie

Tniemy materiał zgodnie z indywidualnymi życzeniami i rysunkami. Profesjonalne cięcie jest szczególnie opłacalne w przypadku długich powierzchni cięcia. Tniemy średnice do 500 milimetrów.

Dzięki naszemu wysokiej jakości parkowi maszynowemu ustawiamy bardzo precyzyjne cięcia i odtwarzamy części standardowe z największą dokładnością. W ten sposób dostarczamy elementy o odpowiedniej długości umożliwiające bezpieczne i wygodne rozpoczęcie dalszej obróbki.

Nasza profesjonalny zespół osob osbsługujacy piły  dysponują specjalnym sprzętem nawet dla nietypowych życzeń. Skontaktuj się z nami już teraz w sprawie indywidualnych cięć i oraz seryjmych zleceń

Fazowanie

Na życzenie możemy dostarczyć Państwa materiał z fazowanymi krawędziami.

Łamanie lub zaokrąglanie krawędzi służy celom wizualnym i technicznym: Fazowane krawędzie są bardziej atrakcyjne i ergonomiczne, a także znacznie łatwiejsze do bejcowania i malowania.

Fazka to wąska, ukośna powierzchnia na krawędzi obrabianego przedmiotu i powstaje w wyniku toczenia maszynowego lub frezowania liniowego. Podczas fazowania ostre krawędzie są łamane w ten sposób, zwykle pod kątem 45 lub 30 stopni. Fazowanie wygładza zadziory o ostrych krawędziach, aby zapobiec skaleczeniom i ułatwić kolejne etapy pracy.

Łuszczenie

Podczas łuszczenia usuwamy nierówności walcowanego materiału poprzez obrotowo symetryczną obróbkę powierzchni stali okrągłej. Dzięki temu powierzchnia jest gładka, jasna i pozbawiona wad.

Dzięki łuszczeniu otrzymuje się warstwę wolną od pęknięć oraz odwęgleń ułatwiającą dalszą obróbkę. Zapytaj nas o dostępne opcje.

Obróbka cieplna

Z wyrobów stalowych wydobywamy to, co najlepsze, za pomocą obróbki cieplnej. Mamy do dyspozycji różne możliwości w tym zakresie.

Celem obróbki cieplnej jest uzyskanie drobniejszej mikrostruktury. Na mikrostrukturę stali można wpływać poprzez obróbkę cieplną, taką jak hartowanie i odpuszczanie lub różne zabiegi wyżarzania. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie pozytywnych efektów, takich jak bardziej jednorodne, korzystniejsze właściwości dostosowane do przeznaczenia. Obróbka cieplna zapewnia również lepszą obróbkę mechaniczną.

Śrutowanie

Śrutowanie np. piaskiem lub kulkami stalowymi, zapewnia czystą powierzchnię materiału, co między innymi umożliwia lepszą obróbkę bez naruszania płytek zgorzelinowych.

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00

Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę