TWOJA KARIERA PEŁNA
STALOWEJ MOCY

Miejsce pracy dla Twojej bezpiecznej przyszłości

IMS Polska jest częścią jednej z największych niezależnych firm handlujących stalą w Europie. Codziennie przemieszczamy wiele ton stali dla klientów na całym świecie. Każdy, kto dla nas pracuje, może liczyć na pewną pracę i zróżnicowane zadania.

W IMS Polska realizujemy zlecenia na skalę, którą potrafią tylko nieliczni. Ale z pełną siłą i wielką pasją obsługujemy również małe zapytania i zlecenia w krótkim czasie. Wtedy wszystko musi dziać się szybko. Aby mieć pewność, że nasz towar dotrze na czas, zwracamy największą uwagę na szczegóły. W sprzedaży, ale także w logistyce i w magazynie. Nie ważne czy chodzi o małe regionalne czy duże międzynarodowe zamówienie. Robimy wszystko, aby nasi klienci doświadczyli prawdziwej siły stali.

Czy chciałbyś zostać częścią naszego odnoszącego sukcesy zespołu? Tutaj znajdziesz nasze oferty pracy, jeśli jesteś młodym profesjonalistą lub masz już doświadczenie w pracy. Czy któraś z naszych ofert pracy jest dla Ciebie interesująca? W takim razie czekamy na Twoją aplikację. 

Twoje korzyści w IMS Polska

W IMS Polska każdy pracownik ma możliwość korzystania z wielu atrakcyjnych benefitów. Macie możliwość rozwoju, poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności poprzez odpowiednie dla siebie szkolenia. Zaplanuj kolejny krok w swojej karierze z IMS Polska

Nasze miejsca pracy dla młodych profesjonalistów

Skończyłeś szkołę i szukasz pracy lub masz doświadczenie i szukasz nowych wyzwań? W takim razie rozpocznij swoją karierę zawodową w IMS Polska

Czy to w biurze, czy w magazynie – u nas wszystko kręci się wokół stali. Chętnie Cię przeszkolimy i zrobimy z Ciebie prawdziwego profesjonalistę.

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Przewiń na górę