Stal konstrukcyjna żaroodporna

Żaroodporna stal konstrukcyjna pozostaje niezwykle mocna i trwała nawet w temperaturze do około 450 stopni Celsjusza. Doskonale nadaje się na obudowy w konstrukcjach armatury, kołnierze i zawory, ale także na rury parowe, zbiorniki ciśnieniowe i wały turbin.

Dokładny materiał zależy od danego zastosowania, naprężeń mechanicznych i występujących temperatur. Ogólnie rzecz biorąc, żaroodporna stal konstrukcyjna ma niską lub średnią zawartość węgla. Wysokie wartości wytrzymałości są gwarantowane przez normalny stan dostawy, który jest zwyczajowo stosowany na rynku. Chętnie doradzimy Państwu w tym zakresie. Oczywiście mogą Państwo również otrzymać stal konstrukcyjną żaroodporną perfekcyjnie pociętą na żądaną długość.

Wybór towarów

ProfilGatunekMateriałNorma
OkrągłeGatunek P250GH1.0460DIN EN 10273
OkrągłeGatunek ASTM A105/SA105

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę