Stal łożyskowa jest twardą i odporną na zużycie stalą obrabialną. Długa żywotność i wysoka stabilność wymiarowa sprawiają, że stal łożyskowa jest niezastąpiona w przypadku komponentów w przemyśle motoryzacyjnym i w budowie maszyn.

W przemyśle łożysk tocznych stal stopowa robi wrażenie, gdy jest narażona na wysokie, dynamiczne obciążenia. Na przykład do produkcji elementów tocznych, łożysk tocznych i łożysk kulkowych. Wysoka odporność stali łożyskowej na zużycie jest również ważna w przypadku szyn prowadzących, tarcz dystansowych i wałów pomp. Dzięki wysokiej zawartości węgla w stali łożyskowej walcowanej, po procesie hartowania uzyskuje się bardzo wysoką twardość, która jest szczególnie skuteczna w warstwie brzegowej i sprawia, że elementy są wyjątkowo odporne na zużycie.

Wybór towarów

ProfilGatunekMateriałNorma
OkrągłeGatunek 100Cr61.3505DIN EN ISO 683

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę