Gatunek 11SMnPb30

Wyroby stalowe o powierzchni jasnej z przeznaczeniem obróbki skrawaniem wg PN-EN 10277 w wersji ciągnionej lub łuszczonej o profilu okrągłym, kwadratowym lub sześciokątnym.

Ze względu na stosunek siarki do manganu występujący w tym materiale, uzyskuje się bardzo dobre właściwości obróbcze. W wielu przypadkach na tokarkach produkowane są w dużych ilościach części pojazdów, jak np. części zaworów. Wersja jasna zapewnia właściwości określone w odpowiednich normach DIN oraz powierzchnię bez zendry z odpowiednimi tolerancjami. Oznacza to, że stal może być stosowana również bez dalszej obróbki powierzchniowej.

Warto nadmienić, iż przez dodatek stopów ołowiu materiał nie spełnia wymagań Europejskiej regulacji REACH.

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Stal automatowaOkrągłe11smnpb30DIN EN 10277
Stal automatowaKwadraty11smnpb30DIN EN 10277
Stal automatowaSześciokąty11smnpb30DIN EN 10277

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę