Gatunek 17CrNi6-6

Stal stopowa do nawęglania, walcowana zgodnie z PN-EN 10084  EN ISO 683 w wersji miękko wyżarzonej (+A).

Zastosowanie stali w wysoko obciążonych elementów pojazdów i maszyn, takich jak stożkowe koła zębate napędowe, zębniki, inne części przekładni, stożki i śruby, gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość w połączeniu z dużą ciągliwością. Miękki, wyżarzony stan dostawy zapewnia dobrą obrabialność. Hartowanie kasetowe elementów, podczas którego w obszarze krawędzi wprowadzany jest węgiel, umożliwia uzyskanie wysokiej twardości i odporności na zużycie powierzchni z twardym rdzeniem.

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Stal stopowa do nawęglaniaOkrągłe17crni6DIN EN 10084 / DIN EN ISO 683

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę