Gatunek 18CrNiMo7-6

Stopowa stal do nawęglania, walcowana zgodnie z PN-EN 10084 wg. ISO 683 lub w stanie kutym, który nie jest określony w normie.

Zastosowanie do wysoko obciążonych elementów pojazdów i maszyn, takich jak wałki rozrządu, części przekładni itp. w przekładniach i śrubach turbin wiatrowych, gdzie wymagana jest bardzo wysoka wytrzymałość w połączeniu z dużą ciągliwością. Stan dostawy w stanie wyżarzonym zapewnia określony zakres twardości i tym samym stałą obrabialność. Hartowanie powierzchniowe elementów, podczas którego w obszarze krawędzi wprowadzany jest węgiel, umożliwia uzyskanie bardzo wysokiej twardości i odporności na zużycie powierzchni z twardym rdzeniem.

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Stal stopowa do nawęglaniaOkrągłe18crnimo7DIN EN 10084 / DIN EN ISO 683

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę