Gatunek 25CrMoS4

Stal walcowana stopowa do hartowania i odpuszczania wg PN-EN 10083  ISO 683.

Często stosowana na części przenoszące siły o dużych naprężeniach, jak np. wały korbowe, zwrotnice, części turbin, gdzie oprócz zwiększonej wytrzymałości wymagane są bardzo dobre właściwości wytrzymałościowe nawet w niskich temperaturach. Stan ulepszony cieplnie zapewnia określone właściwości mechaniczne w porównaniu z wariantem nieobrobionym zgodnie z normą. Ponadto, skutkuje to bardziej jednorodną mikrostrukturą w całej partii produkcyjnej.

Ze względu na skład stopu z umiarkowaną zawartością węgla, 25CrMo4 jest ogólnie łatwy do spawania. Jeśli nacisk położony jest na obróbkę skrawaniem, należy rozważyć bardzo podobny, ale ponownie zasiarczony wariant 25CrMoS4

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Stal stopowa do hartowania i odpuszczaniaOkrągłe25crmos4qtDIN EN 10083 / DIN EN ISO 683

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę