Gatunek 34CrAlNi7-10

Stal azotowana, walcowana wg PN- EN 10085/DIN EN ISO 683 w wersji hartowanej i odpuszczanej oraz odprężonej (+QT+SR) lub w stanie kutym, który nie jest określony w normie.

Szeroko stosowane w budowie pojazdów i budowie maszyn na części podlegające dużemu zużyciu, np. wrzeciona, korbowody i części do armatury pary przegrzanej. Bardzo wysoka twardość powierzchni może być ustalona przez proces azotowania. Hartowana i odpuszczana oraz odprężana stal prętowa (+QT+SR) wykazuje bardzo niskie naprężenia szczątkowe, dzięki czemu podczas późniejszej obróbki należy spodziewać się niewielkich odkształceń. Ponadto, dla materiału odpuszczonego dostępne są jednorodne właściwości mechaniczne określone w normie DIN. Ze względu na skład stopu, 34CrAlNi7-10 jest zazwyczaj bardzo trudna do spawania.

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Stal do azotowaniaOkrągłe34cralni7DIN EN 10085 / DIN EN ISO 683
Stal do azotowaniaOkrągłe34cralni7

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę