Gatunek 34CrNiMo6

Stal stopowa do hartowania i odpuszczania wg PN-EN 10083  ISO 683 lub kuta wg 10250.

Często stosowana w budowie pojazdów i budowie maszyn do części przenoszących siły, poddawanych największym obciążeniom, takich jak korbowody, wały zębate i elementy łączące, gdzie oprócz wysokiej wytrzymałości wymagane są bardzo dobre właściwości wytrzymałościowe i dobra hartowność. Elementy wykonane z materiału wstępnego w stanie ulepszonym cieplnie (+QT) mogą być w razie potrzeby stosowane bez dalszej obróbki cieplnej. Właściwości mechaniczne są jednorodne i określone w normie PN-EN. Ze względu na skład stopu, 34CrNiMo6+QT jest ogólnie trudny do spawania.

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Stal stopowa do hartowania i odpuszczaniaOkrągłe34crnimo6qtDIN EN 10083 / DIN EN ISO 683
Stal stopowa do hartowania i odpuszczaniaOkrągłe34crnimo6qtDIN EN 10250

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę