Gatunek 51CrV4

Stal stopowa do hartowania i odpuszczania wg PN-EN 10083 EN ISO 683 w wersji miękkiej wyżarzonej (+A).

Stosowana w ogólnej budowie maszyn i pojazdów, np. na sprężyny, wrzeciona, zębniki i wały. Dzięki późniejszemu odpuszczaniu lub hartowaniu elementów można uzyskać wysoką wytrzymałość i twardość, a także wysoką odporność na zużycie. Stan miękkiego wyżarzania (+A) zapewnia ścinalność i obrabialność, a w całej partii produkcyjnej występuje jednorodna mikrostruktura o podobnych właściwościach. Ze względu na skład stopu z wysoką zawartością węgla, 51CrV4 jest ogólnie trudny do spawania.

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Stal stopowa do hartowania i odpuszczaniaOkrągłe51crv4aDIN EN 10083 / DIN EN ISO 683

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę