Gatunek C35Pb

Stale niestopowe jasne hartowane i odpuszczane wg PN-EN 10277 w wersji ciągnionej lub łuszczonej.

Często stosowana na części przenoszące siły o średnich naprężeniach, takie jak wały, osie lub śruby, gdzie wymagana jest umiarkowana wytrzymałość wraz z pewną twardością. Zawartość ołowiu zapewnia bardzo dobrą skrawalność. Ze względu na podwyższoną zawartość węgla, C35E jest trudna do spawania. Wersja jasna zapewnia właściwości określone w odpowiednich normach PN-EN oraz powierzchnię bez łuski z odpowiednimi polami tolerancji. Oznacza to, że stal ta może być również stosowana bez dalszej obróbki powierzchniowej lub obrabiana w tokarkach. Należy pamiętać, że stop ołowiany nie spełnia wymogów europejskiego rozporządzenia REACH.

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Stal do ulepszania cieplnegoOkrągłec35pbDIN EN 10277

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę