Gatunek S355J2C

Stal konstrukcyjna niestopowa o powierzchni jasnej wg PN-EN 10277 w wersji ciągnionej lub łuszczonej o profilu okrągłym, kwadratowym lub sześciokątnym.

Zastosowanie w budownictwie i ogólnie do naprężeń przy stosunkowo niskich wymaganiach dla części pojazdów i maszyn. Stosowana również w konstrukcjach spawanych i w przemyśle budowlanym (budynki, mosty, dźwigi itp.). Wersja jasna zapewnia właściwości określone w odpowiednich normach DIN oraz pozbawioną zendr powierzchnię z odpowiednimi tolerancjami. Dzięki temu stal może być stosowana bez dalszej obróbki powierzchniowej. Możliwa jest również obróbka na tokarkach.

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Stal konstrukcyjna jasna (ciągniona, łuszczona)Okrągłes355j2cDIN EN 10277
Stal konstrukcyjna jasna (ciągniona, łuszczona)Kwadratys355j2cDIN EN 10277

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę