Materiał 1.2312

Stal na formy do tworzyw sztucznych z kontrolowanym poziomem siarki.

Często stosowana w produkcji form do części karoserii lub form wtryskowych. Ze względu na kontrolowany zakres siarki, ta stal narzędziowa może być bardzo dobrze obrabiana, ale tylko w bardzo ograniczonym zakresie nadaje się do zastosowań, w których wymagane jest polerowanie, twarde chromowanie lub w niektórych przypadkach, inne powłoki powierzchniowe; nie należy brać pod uwagę ziarnistości. W sprzedaży dostępne są wersje wyżarzone (+A) oraz wstępnie ulepszone i odpuszczone (+QT).

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Stal do obróbki na zimnoNieokreślone1DIN EN ISO 4957

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę