Materiał 1.4122

Stal nierdzewna -  występują w wersji walcowanej, kutej lub ciągnionej w stanie ulepszonym cieplnie (+QT750) wg DIN EN 10088.

Materiał martenzytyczny 1.4122 charakteryzuje się podwyższoną odpornością na korozję, którą uzyskuje się poprzez dodatek niklu i molibdenu. Ze względu na umiarkowaną zawartość węgla można ustawić średnie wartości twardości, co pozwala na realizację zastosowań z obciążeniem ściernym. Typowe komponenty to na przykład narzędzia skrawające, ale także zawory lub wały w pompach. Uszlachetnione wykończenie zapewnia jednorodne właściwości określone w odpowiednich normach DIN.

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Stal nierdzewnaOkrągłe1DIN EN 10088 / DIN EN 10278
Pręty nierdzewneOkrągłe1DIN EN 10088 / DIN EN 10060

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę