Materiał 1.4418

Stal nierdzewna występuje w wersji walcowanej lub kutej, hartowana i odpuszczana (+QT) zgodnie z DIN EN 10088 i DIN EN 10272.

Materiał 1.4418 należy do martenzytycznych stali odpornych na korozję chromowo-niklowo-molibdenowych i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością przy jednoczesnych dobrych właściwościach wytrzymałościowych. Odporność na korozję w agresywnych mediach jest również dość wysoka jak na stal martenzytyczną. Typowe zastosowania obejmują wały i osie, jak również części pomp w przemyśle motoryzacyjnym i chemicznym. 1.4418 jest również wykorzystywana w przemyśle lotniczym i kosmicznym.

Wykończenie hartowane i odpuszczane zapewnia jednorodne właściwości określone w odpowiednich normach DIN.

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Pręty nierdzewneOkrągłe1DIN EN 10088 / DIN EN 10272 / DIN EN 10060

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę