Materiał 1.4435

Stal nierdzewna wystękuje  w wersji walcowanej lub kutej, wyżarzana roztworowo i hartowana (+AT) zgodnie z DIN EN 10088.

Materiał 1.4435 należy do austenitycznych stali chromowo-niklowo-molibdenowych odpornych na korozję (V4A). Bardzo wysoka odporność na korozję sprawia, że nadaje się do stosowania w kontakcie z mediami korozyjnymi. Typowe zastosowania to przemysł armaturowy. Ze względu na bardzo dobrą osiągalną teksturę powierzchni, 1.4435 jest również szeroko stosowany w technice medycznej.

Odpuszczanie lub hartowanie tego stosunkowo miękkiego materiału nie może mieć miejsca, ponieważ struktura austenityczna tego materiału jest zachowana we wszystkich zakresach temperatur i nie zachodzi przemiana.

Wersja wyżarzana w roztworze i hartowana zapewnia jednorodne właściwości określone w odpowiednich normach DIN.

Wybór towarów

kategoriaProfilMateriałNorma
Pręty nierdzewneOkrągłe1DIN EN 10088 / DIN EN 10060

Jeśli masz jakieś pytania lub specjalne życzenia, to zapraszamy do kontaktu z nami

+48 32 317 16 00


Jakość

Dzięki wysokiej jakości produktom i naszemu doskonałemu serwisowi wyznaczamy wciąż nowe standardy. Najwyższa jakość charakteryzuje wszystkie obszary naszej działalności, od przyjęcia zlecenia po serwis i dostawę.

Serwis

Specjalne pakowanie, magazynowanie, prefabrykacja, ekspresowa dostawa lub badanie materiałów. Dzięki naszej kompleksowej ofercie usług ułatwiamy pracę naszym klientom.

Pewność dostawy

Nasze magazyny są pełne stali. Ponad 80,000 ton dostępnych od ręki. Terminowo i niezawodnie. 

Lokalizacje blisko Ciebie

Nasza sieć oddziałów gwarantuje szybką dostawę, niezależnie od lokalizacji.

Globalne zakupy

Jako część grupy JACQUET METAL zaopatrujemy się u 160 dostawców z 25 krajów. Nasz globalny zakup oznacza największy możliwy wybór i dostępność tysięcy artykułów stalowych i metalowych.


Przewiń na górę